PODRÓŻE MOCY LIVE!

LISTA OCZEKUJĄCYCH

Podaj e-mail, na który wyślemy Ci powiadomienie w momencie otwarcia zapisów na nową edycję tego niesamowitego wydarzenia!:

(Prosimy o podawanie adresu mailowego najlepiej na serwisie gmail oraz unikanie w miarę możliwości skrzynek na o2, wp- gdyż obserwujemy spadek dostarczalności do skrzynek na tych serwisach. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy napisz na kontakt@podrozemocy.pl).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Podróże Mocy sp. z o.o.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Podróże Mocy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60-689) przy ul. Obornicka 309 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod numerem 0001054860, REGON: 52623555200000, NIP: 7812056017 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres: kontakt@podrozemocy.pl

Kim jesteśmy?

Paweł „Viking” Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Artur Sołtys

Co byś zrobił lub zrobiła, gdybym powiedział Ci, że wszystkie odpowiedzi masz już w sobie?

Nazywam się Artur Sołtys. Przez ostatnie kilkanaście lat praktykowałem i pracowałem w Gwatemali, na Hawajach, w Peru, Egipcie, Londynie, czy Nowym Jorku.

Zgłębiałem różne systemy, aby znaleźć odpowiedzi, które stopniowo odkrywałem, dopiero docierając do wnętrza samego siebie. W każdym miejscu, w którym się uczyłem, najważniejsza nauka brzmiała – „Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, to wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w sobie w swojej duszy”.

Podróże Mocy to nie kolejne medytacje, to nie afirmacje, ani coś, co na chwilę pomoże poczuć Ci się dobrze. To autorska metoda, która pozwoli Ci odkryć, kim jesteś, po co jesteś i co jest ścieżką Twojego serca. Co więcej, to grupa osób myślących i czujących być może to samo co Ty.

Kto skorzysta na Podróżach Mocy?

Osoby, które mają poczucie, że nie mogą zapanować nad swoimi emocjami, przez co czują, że krzywdzą siebie, najbliższych lub swoje otoczenie.

Ci z nas, którzy nie rozumieją siebie i świata. Nie potrafią dotrzeć do tego, co tak naprawdę robić w życiu. Straciły sens lub nie ustają w poszukiwaniach.

Osoby, które zaczynają się rozwijać i potrzebują wsparcia.

Osoby, które straciły dostęp do swojej intuicji. Nie słyszą głosu lub nie czują, co mają zrobić. Nie widzą rozwiązań, choć panicznie ich potrzebują i poszukują.

Osoby, które chcą odnaleźć pasję, radość w życiu, podążać drogą spełnienia.

Osoby, które chcą nauczyć się, jak tworzyć dobre, trwałe relacje.

Zagubieni w pędzie pragnień, osiągnięć, wartości propagowanych przez propagandę współczesnego świata, który obiecuje Ci szczęście, a jedyne, co daje, to wypaczoną ułudę szczęścia.