Nie czekaj na odpowiedni moment, doświadcz wyjątkowej przemiany już teraz!

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTACIE PODRÓŻE MOCY LIVE I ODKRYJ KLUCZ DO PEŁNI SWOJEGO POTENCJAŁU

ODKRYJ, JAK POZBYĆ SIĘ LĘKÓW, ODZYSKAĆ HARMONIĘ WEWNĘTRZNĄ, RUSZYĆ Z MIEJSCA I ODNALEŹĆ SWOJĄ AUTENTYCZNĄ DROGĘ DO SPEŁNIENIA, NAWET JEŻELI AFIRMACJE, MEDYTACJE LUB WIZUALIZACJE OKAZAŁY SIĘ NIESKUTECZNE.

NIE CZEKAJ! DO WYDARZENIA POZOSTAŁO:

dni

:

godzin

:

minutt

:

sekund

JUŻ WE WTOREK O 20:00 DOWIESZ SIĘ:

Dlaczego pozytywne wizualizacje i afirmacje do tej pory nie były wystarczające do zmiany Twojego życia.

Jak wprowadzić pewność siebie i spokój do swojego życia, nawet jeżeli medytacja, mindfulness i inne metody zawiodły.

Jak połączyć się ze źródłem swojej głębokiej mądrości, wewnętrznego przewodnictwa i intuicji, by zawsze dokonywać najlepszych wyborów dla siebie oraz dla swoich bliskich.

Jak poprawić swoje finanse, zbudować wspaniałe relacje i zaprosić do swojego życia więcej miłości, dzięki zbudowaniu tej najważniejszej relacji w Twoim życiu - relacji z samym sobą.

Jak wykorzystać nie tylko potęgę swojej podświadomości, ale także prawdziwą moc nadświadomości!

Ponad wszystko, przekonasz się, że Twoje przeczucia były poprawne. Naprawdę jesteś czymś więcej, niż mogłeś kiedykolwiek przypuszczać!

Kim jesteśmy?

Artur Sołtys – prelegent

Co byś zrobił lub zrobiła, gdybym powiedział Ci, że wszystkie odpowiedzi masz już w sobie?

Nazywam się Artur Sołtys. Przez ostatnie kilkanaście lat praktykowałem i pracowałem w Gwatemali, na Hawajach, w Peru, Egipcie, Londynie, czy Nowym Jorku.

Zgłębiałem różne systemy, aby znaleźć odpowiedzi, które stopniowo odkrywałem, dopiero docierając do wnętrza samego siebie. W każdym miejscu, w którym się uczyłem, najważniejsza nauka brzmiała – „Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, to wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w sobie, w swojej duszy”.

Podróże Mocy to nie kolejne medytacje, to nie afirmacje, ani coś, co na chwilę pomoże poczuć Ci się dobrze. To autorska metoda, która pozwoli Ci odkryć, kim jesteś, po co jesteś i co jest ścieżką Twojego serca. Co więcej, to grupa osób myślących i czujących być może to samo, co Ty.

Paweł „Viking” Pawlak – organizator

Cześć, jestem Paweł i na co dzień prowadzę projekt Inner War Saga, gdzie pomagam ludziom wykorzystać swój umysł do przekraczania własnych granic.

Artur to niezwykła osoba, która całkowicie zmieniła moje życie. To mój mentor i przewodnik, któremu zadedykowałem swoją książkę „Saga Wewnętrznej Wojny”. Pokazał mi, że wszystkie odpowiedzi tkwią w nas samych, a praca z podświadomością może być kluczem do poszerzania świadomości na temat tego, kim naprawdę jesteśmy. 

To właśnie od Artura nauczyłem się wielu rzeczy, które teraz stosuję na co dzień. Jego wiedza, podejście do życia, oddanie i pasja w prowadzeniu innych ku rozwojowi są nieocenione. Jego obecność i wsparcie mają moc zmieniania życia ludzi na lepsze, włączając moje własne.

Dlatego tak bardzo namawiałem Artura do dzielenia się swoją mądrością na szerszą skalę i teraz pomagam w organizacji tego niezwykłego wydarzenia. 

Jeżeli więc szukasz przewodnika, który wskaże Ci drogę do spełnienia, wewnętrznego „przebudzenia” i odkrycia swojego prawdziwego potencjału, nie wahaj się dołączyć na warsztat już teraz.

Kto skorzysta na Podróżach Mocy?

Osoby, które mają poczucie, że nie mogą zapanować nad swoimi emocjami, przez co czują, że krzywdzą siebie, najbliższych lub swoje otoczenie.

Ci z nas, którzy nie rozumieją siebie i świata. Nie potrafią dotrzeć do tego, co tak naprawdę robić w życiu. Straciły sens lub nie ustają w poszukiwaniach.

Osoby, które zaczynają się rozwijać i potrzebują wsparcia.

Osoby, które straciły dostęp do swojej intuicji. Nie słyszą głosu lub nie czują, co mają zrobić. Nie widzą rozwiązań, choć panicznie ich potrzebują i poszukują.

Osoby, które chcą odnaleźć pasję, radość w życiu, podążać drogą spełnienia.

Osoby, które chcą nauczyć się, jak tworzyć dobre, trwałe relacje.

Zagubieni w pędzie pragnień, osiągnięć, wartości propagowanych przez propagandę współczesnego świata, który obiecuje Ci szczęście, a jedyne, co daje, to wypaczoną ułudę szczęścia.

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO WARSZTATU

Podróże Mocy LIVE

Podaj e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu:

(Prosimy o podawanie adresu mailowego najlepiej na serwisie gmail oraz unikanie w miarę możliwości skrzynek na o2, wp, interia- gdyż obserwujemy spadek dostarczalności do skrzynek na tych serwisach. Jeśli potwierdzenie do Ciebie nie dotarło napisz do nas na adres kontakt@podrozemocy.pl).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Podróże Mocy sp. z o.o.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Podróże Mocy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60-689) przy ul. Obornicka 309 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod numerem 0001054860, REGON: 52623555200000, NIP: 7812056017 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres: kontakt@podrozemocy.pl